23.04.2022r. w Wieruszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Centralnej PFKK. W zawodach wzięło udział 76 zawodników z 17 klubów. Mistrzostwa odbyły się w dwóch konkurencjach: kata i kumite knock-down kyokushin karate. Konkurencja kata odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe, w których wzięło udział 29 zawodników. Konkurencja kumite odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe, w których wzięło udział 67 zawodników. Jednym z sędziów był sensei Jakub Kunkel. Nasz klub reprezentowały trzy osoby, i łącznie zdobyliśmy cztery medale.
– Julia Jurczykowska zdobyła 🥈srebro w kategorii kumite dziewcząt U14 oraz 🥈srebro w kategorii kata dziewcząt U14
– Roxana Szyndler zdobyła złoty 🥇medal kategorii kumite dziewcząt U14
– Karolina Stożek stoczyła mecz, składający się z dwóch rund i ostatecznie zdobyła 🥇pierwsze miejsce w kategorii kumite dziewcząt U18 Open.