18.06.2026r. odbył się egzamin na kolejne stopnie kyu! ![]()
Do egzaminu przystąpiło aż 40 karateków. Z ogromną satysfakcją informujemy, że wszyscy pomyślnie zdali egzamin i zdobyli kolejne stopnie na swojej drodze karate! ![]()
![]()
Serdecznie gratulujemy wszystkim zdającym. Wasza ciężka praca, zaangażowanie i wytrwałość podczas treningów zostały nagrodzone. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Egzamin przeprowadził Shihan Artur Wilento 6 Dan, któremu serdecznie dziękujemy za profesjonalne przeprowadzenie egzaminu oraz cenne wskazówki dla naszych zawodników.
Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów oraz nieustannego rozwoju na drodze karate! ![]()
![]()