🥋 18.06.2026r. odbył się egzamin na kolejne stopnie kyu! 🥋

Do egzaminu przystąpiło aż 40 karateków. Z ogromną satysfakcją informujemy, że wszyscy pomyślnie zdali egzamin i zdobyli kolejne stopnie na swojej drodze karate! 👏💪

Serdecznie gratulujemy wszystkim zdającym. Wasza ciężka praca, zaangażowanie i wytrwałość podczas treningów zostały nagrodzone. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Egzamin przeprowadził Shihan Artur Wilento 6 Dan, któremu serdecznie dziękujemy za profesjonalne przeprowadzenie egzaminu oraz cenne wskazówki dla naszych zawodników.

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów oraz nieustannego rozwoju na drodze karate! 🥋🔥

Pin It on Pinterest

Share This